2GO Travel

2GO Travel
Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt společnosti 2GO Travel trajektem snadno a rychle on-line na AFerry. 2GO Travel nabízí celou řadu častých a rychlých plaveb po celé Filipíny. Na lodích 2GO Travel jsou k dispozici zkušené posádky, které poskytují maximální komfort a spolehlivost. AFerry obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti 2GO Travel trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti 2GO Travel trajektem. Porovnejte a rezervujte si levné 2GO Travel trajekty do Bacolod City, Cagayan De Oro, Cebu City a Manila.

Porovnejte ceny všech provozovatelů 2GO Travel pomocí nástroje pro porovnání cen výše.

Přehled

Informace o odbavení

Odbavení: 1. Dostavte se do odbavovacího terminálu 4 hodiny před odjezdem. Cestující na Cotabato a Butuan se musí den předem telefonicky spojit s pokladnou společnosti a informovat se o přesném časovém předstihu odbavení před cestou. 2. Cestující se musí prokázat platným průkazem totožnosti a dokladem k e-lístku eTicket Itinerary Receipt. 3. Za zpětné proplácení nevyužitých jízdenek nebo za obnovení platnosti jízdenek po odjezdu trajektu se účtuje poplatek. 4. Nástupní brány se zavírají 30 minut před odjezdem plavidla. Cestující, který se dostaví později, nemusí být vpuštěn na palubu.

Trasy:
Nejkratší přechod:

Nejoblíbenější trasa:

Akční nabídky

2GO Travel Trasy

    • Porovnejte a rezervujte si levné 2GO Travel trajekty do Manila, Cebu City, Bacolod City a dalsí!
    • Porovnejte a rezervujte si levné 2GO Travel trajekty do Manila, Cebu City, Bacolod City a dalsí!