Trajekt Ajaccio

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Ajaccio Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Ajaccio s AFerry. Trajekty do Ajaccio, v Korsika, jsou k dispozici od Francie a Sardinie. Můžete si vzít trajekt do Ajaccio z 4 trajektové porty:

  • Marseille
  • Nice
  • Porto Torres
  • Toulon

Ajaccio Trajektové společnosti

Trajekty do / z Ajaccio jsou provozovány společností Corsica Linea, Corsica-Sardinia Ferries a La Meridionale. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Ajaccio, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Ajaccio, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Ajaccio trajekty s Corsica Linea, Corsica-Sardinia Ferries a La Meridionale jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Ajaccio bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Ajaccio s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Ajaccio, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Ajaccio.
  • Přístav Ajaccio
  • Přístav Ajaccio
  • Přístav Ajaccio

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Ajaccio pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Ajaccio si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Ajaccioon

Ajaccio Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

La Meridionale

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, Corsica

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio,

Corsica Linea

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, Corsica