Trajekt Anafi

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Anafi Trasy

 • Chalki až Anafi / Anafi až Chalki
  2 přechodů týdně
  11 hod 20 min
 • Heraklion až Anafi / Anafi až Heraklion
  1 přechodů týdně
  3 hod 45 min
 • Karpathos až Anafi / Anafi až Karpathos
  2 přechodů týdně
  7 hod 50 min
 • Milos až Anafi / Anafi až Milos
  3 přechodů týdně
  5 hod 50 min
 • Piraeus až Anafi / Anafi až Piraeus
  3 přechodů týdně
  10 hod 40 min
 • Rhodes až Anafi / Anafi až Rhodes
  2 přechodů týdně
  13 hod 25 min
 • Santorini Thira až Anafi / Anafi až Santorini Thira
  3 přechodů týdně
  1 hod 30 min

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Anafi s AFerry. Trajekty do Anafi, v Kyklady ostrovy, jsou k dispozici od Recko a Sporady ostrovy . Můžete si vzít trajekt do Anafi z Pireus.

Anafi Trajektové společnosti

Trajekty do / z Anafi jsou provozovány společností Aegeon Pelagos a Blue Star Ferries. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Anafi, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Anafi, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Anafi trajekty s Aegeon Pelagos a Blue Star Ferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Anafi bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Anafi s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Anafi, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Anafi.
 • Přístav Anafi
 • Přístav Anafi
 • Přístav Anafi

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Anafi pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Anafi si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Anafion

Anafi Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Aegeon Pelagos

Anafi Port, Anafi Island, Cyclades, Greece