Trajekt z Ancona do Durres

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 4 přechodů týdně
  15 hod
  Získat cenu

Alternativní Trasy

 • 1ové přechody denně
  7 hod
  Získat cenu
 • Bari - Saranda
  2 přechodů týdně
  11 hod
  Získat cenu

Linka Ancona Durres spojuje Itálie s Albánie, provozovány společností Adria Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Ancona do Durres, ale ukážeme vám také ceny za Bari do Durres, Brindisi do Saranda a Brindisi do Vlore abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Albánie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Ancona do Durres s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Ancona do Durres, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Ancona do Durres.

Levné ceny Ancona do Durres

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Ancona do Durres pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Ancona do Durres si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Ancona do Durres.