Trajekt z Ancona do Igoumenitsa

 • Trajekt z Ancona do Igoumenitsa
  Trajekt z Ancona do Igoumenitsa

Trajekt z Ancona do Igoumenitsa s AFerry.

 • 6 přechodů týdně
  16 hod
  Hledat
 • 5 přechodů týdně
  15 hod 30 min
  Hledat

Linka Ancona Igoumenitsa spojuje Itálie s Recko, provozovány společností ANEK Superfast a Minoan Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Ancona do Igoumenitsa, ale ukážeme vám také ceny za Ancona do Patras abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Recko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Ancona do Igoumenitsa, je 574 , Minoan Lines.

Rezervujte si trajekt z Ancona do Igoumenitsa s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Ancona do Igoumenitsa, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Ancona do Igoumenitsa.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Ancona do Igoumenitsa pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Ancona do Igoumenitsa si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Ancona do Igoumenitsa.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy