Trajekt z Ancona do Zadar

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 3 přechodů týdně
    6 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Ancona Zadar spojuje Itálie s Chorvatsko, provozovány společností Jadrolinija. Porovnáváme ceny a časy pro Ancona do Zadar, ale ukážeme vám také ceny za Ancona do Split, Ancona do Stari Grad a Bari do Dubrovník abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Chorvatsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Ancona do Zadar s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Ancona do Zadar, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Ancona do Zadar.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Ancona do Zadar pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Ancona do Zadar si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Ancona do Zadar.