Aomori Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Aomori s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Aomori do Hakodate.

Aomori Trajektové společnosti

Trajekty do / z Aomori jsou provozovány společností Tsugaru Kaikyo Ferry. Když hledáte trajekt do Aomori, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Aomori trajekty s Tsugaru Kaikyo Ferry jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Aomori bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Aomori s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Aomori, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Aomori.

  • Aomori Trajekty
  • Aomori Trajekty
  • Aomori Trajekty

Aomori Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Tsugaru Kaikyo Ferry

Aomori ferry terminal, 038-0002 Aomori-ken, Aomori-shi, Okidate 2-12-1, Japan