Trajekt z Arbatax do Civitavecchia

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 2 přechodů týdně
    10 hod 31 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Arbatax Civitavecchia spojuje Sardinie s Itálie, provozovány společností Tirrenia di Navigazione. Porovnáváme ceny a časy pro Arbatax do Civitavecchia, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Sardinie do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Cagliari do Civitavecchia
  • Cagliari do Neapol
  • Olbia do Civitavecchia
  • Porto Torres do Civitavecchia

Rezervujte si trajekt z Arbatax do Civitavecchia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Arbatax do Civitavecchia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Arbatax do Civitavecchia.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Arbatax do Civitavecchia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Arbatax do Civitavecchia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Arbatax do Civitavecchia.