Trajekt Arbatax

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Arbatax Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Arbatax s AFerry. Pomocí služby Arbatax můžete provozovat trajekty kolem Sardinie a také do Itálie. Domácí služby v oblasti Sardinie jsou k dispozici od Arbatax do Cagliari zatímco trajekty pryč od Sardinie plachty Civitavecchia a Janov.

Arbatax Trajektové společnosti

Trajekty do / z Arbatax jsou provozovány společností Tirrenia di Navigazione. Když hledáte trajekt do Arbatax, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Arbatax trajekty s Tirrenia di Navigazione jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Arbatax bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Arbatax s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Arbatax, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Arbatax.
  • Přístav Arbatax
  • Přístav Arbatax
  • Přístav Arbatax

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Arbatax pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Arbatax si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Arbataxon

Arbatax Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Tirrenia di Navigazione

Piazzale Scogli Rossi, I 08041 Arbatax, Sardinia