Přístav Argentina

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Argentina s AFerry. AFerry vzdy poskytuje levné ceny pro trajekty Argentina, coz vám umozní cestovat uvolnene, protoze víte,. Vsechny trajekty Argentina jsou provozovány z jednoho prístavu trajektu, Buenos Aires. Muzete si rezervovat trajekt do Argentina z Uruguay pomocí jízdních tras 3 - Colonia do Buenos Aires, Montevideo do Buenos Aires a Punta del Este do Buenos Aires.

Argentina Trajektové spolecnosti

Trajekty do Argentina jsou provozovány spolecností Colonia Express. Porovnáme vsechny vysledky pro Colonia Express, abychom vám pomohli získat nejlepsí cenu v nejlepsím case, aby vyhovoval vasim plánum. Colonia Express nabízí bezkonkurencní sluzby a budete mít pocit, ze jste na dovolené v okamziku, kdy vstoupíte na palubu. Cestování do Argentina bude snadné a bezproblémové. Zacnete tím, ze si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.