Trajekt Bar

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Bar Trasy

Rezervujte si trajekt do Bar s AFerry. Trajekty do Bar, v Černá Hora, jsou k dispozici od Itálie. Můžete si vzít trajekt do Bar z Bari.

Bar Trajektové společnosti

Trajekty do / z Bar jsou provozovány společností Jadrolinija. Když hledáte trajekt do Bar, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Bar trajekty s Jadrolinija jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Bar bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Bar s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Bar, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Bar.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Bari - Bar
(Jadrolinija)
€332
  • Rezervováno: Wednesday, June 10, 2020
  • Cesta: Tuesday, July 14, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2

Akční nabídky

  • Přístav Bar
  • Přístav Bar
  • Přístav Bar

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Bar pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Bar si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Baron

Bar Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Montenegro Lines

Obala 13. jula bb, Bar, 85000, Montenegro

Jadrolinija

Obala 13. jula bb, Bar, 85000, Montenegro