Trajekt z Barcelona do Ciutadella

Mapa

Obnovit nabídku

Linka Barcelona Ciutadella spojuje Spanelsko s Baleáry, provozovány společností Balearia a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Barcelona do Ciutadella, ale ukážeme vám také ceny za Barcelona do Mahon a Valencie do Mahon abychom vám pomohli dostat se z Spanelsko do Baleáry v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Barcelona do Ciutadella s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Barcelona do Ciutadella, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Barcelona do Ciutadella.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Barcelona do Ciutadella pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Barcelona do Ciutadella si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Barcelona do Ciutadella.