Trajekt z Barcelona do Mahon

Mapa

Obnovit nabídku

  • 7 přechodů týdně
    6 hod 30 min
    Získat cenu

Linka Barcelona Mahon spojuje Spanelsko s Baleáry, provozovány společností Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Barcelona do Mahon, ale ukážeme vám také ceny za Barcelona do Ciutadella a Valencie do Mahon abychom vám pomohli dostat se z Spanelsko do Baleáry v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Barcelona do Mahon s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Barcelona do Mahon, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Barcelona do Mahon.

Levné ceny Barcelona do Mahon

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Barcelona do Mahon pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Barcelona do Mahon si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Barcelona do Mahon.

Alternativní Trasy