Trajekt z Barcelona do Palma

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 7 přechodů týdně
    7 hod 29 min
    Získat cenu
  • 7 přechodů týdně
    6 hod 30 min
    Získat cenu

Linka Barcelona Palma spojuje Spanelsko s Baleáry, provozovány společností Balearia a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Barcelona do Palma, ale ukážeme vám také ceny za Denia do Palma, Gandia do Palma a Valencie do Palma abychom vám pomohli dostat se z Spanelsko do Baleáry v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Barcelona do Palma s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Barcelona do Palma, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Barcelona do Palma.

Levné ceny Barcelona do Palma

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Barcelona do Palma pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Barcelona do Palma si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Barcelona do Palma.