Trajekt z Bari do Durres

Mapa

Obnovit nabídku

 • 7 přechodů týdně
  8 hod
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  9 hod
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  10 hod
  Získat cenu

Linka Bari Durres spojuje Itálie s Albánie, provozovány společností Adria Ferries, Grandi Navi Veloci a Ventouris Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Bari do Durres, ale ukážeme vám také ceny za Ancona do Durres, Brindisi do Saranda a Brindisi do Vlore abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Albánie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Bari do Durres s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bari do Durres, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bari do Durres.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bari do Durres pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bari do Durres si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bari do Durres.

Alternativní Trasy