Trajekt z Bari do Durres

 • Trajekt z Bari do Durres
  Trajekt z Bari do Durres

Trajekt z Bari do Durres s AFerry.

 • 7 přechodů týdně
  7 hod
  Hledat
 • 7 přechodů týdně
  9 hod
  Hledat
 • 7 přechodů týdně
  9 hod
  Hledat

Linka Bari Durres spojuje Itálie s Albánie, provozovány společností Adria Ferries, Grandi Navi Veloci a Ventouris Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Bari do Durres, ale ukážeme vám také ceny za Ancona do Durres, Brindisi do Saranda a Brindisi do Vlore abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Albánie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Bari do Durres, je 359 , Grandi Navi Veloci.

Rezervujte si trajekt z Bari do Durres s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bari do Durres, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bari do Durres.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bari do Durres pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bari do Durres si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bari do Durres.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy