Trajekt z Bari do Igoumenitsa

 • Trajekt z Bari do Igoumenitsa
  Trajekt z Bari do Igoumenitsa

Trajekt z Bari do Igoumenitsa s AFerry.

 • 7 přechodů týdně
  8 hod 30 min
  Hledat
 • 6 přechodů týdně
  12 hod 30 min
  Hledat

Linka Bari Igoumenitsa spojuje Itálie s Recko, provozovány společností ANEK Superfast a Ventouris Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Bari do Igoumenitsa, ale ukážeme vám také ceny za Bari do Patras, Brindisi do Igoumenitsa a Brindisi do Patras abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Recko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Bari do Igoumenitsa, je 399 , Ventouris Ferries.

Rezervujte si trajekt z Bari do Igoumenitsa s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bari do Igoumenitsa, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bari do Igoumenitsa.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bari do Igoumenitsa pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bari do Igoumenitsa si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bari do Igoumenitsa.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy