Trajekt z Bari do Igoumenitsa

Mapa

Obnovit nabídku

  • 7 přechodů týdně
    8 hod 30 min
    Získat cenu
  • 6 přechodů týdně
    11 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Bari Igoumenitsa spojuje Itálie s Recko, provozovány společností ANEK Superfast a Ventouris Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Bari do Igoumenitsa, ale ukážeme vám také ceny za Bari do Patras, Brindisi do Igoumenitsa a Brindisi do Patras abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Recko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Bari do Igoumenitsa s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bari do Igoumenitsa, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bari do Igoumenitsa.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bari do Igoumenitsa pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bari do Igoumenitsa si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bari do Igoumenitsa.