Trajekt z Bastia do Livorno

Mapa

Obnovit nabídku

  • 1ové přechody denně
    3 hod 45 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Bastia Livorno spojuje Korsika s Itálie, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries a Moby Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Bastia do Livorno, ale ukážeme vám také ceny za Bastia do Janov, Bastia do Savona a Porto Vecchio do Piombino abychom vám pomohli dostat se z Korsika do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Bastia do Livorno s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bastia do Livorno, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bastia do Livorno.

Levné ceny Bastia do Livorno

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bastia do Livorno pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bastia do Livorno si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bastia do Livorno.