Trajekt z Bastia do Marseille

Mapa

Obnovit nabídku

  • 7 přechodů týdně
    12 hod 15 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Bastia Marseille spojuje Korsika s Francie, provozovány společností Corsica Linea a La Meridionale. Porovnáváme ceny a časy pro Bastia do Marseille, ale ukážeme vám také ceny za Bastia do Nice a Bastia do Toulon abychom vám pomohli dostat se z Korsika do Francie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Bastia do Marseille s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bastia do Marseille, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bastia do Marseille.

Levné ceny Bastia do Marseille

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bastia do Marseille pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bastia do Marseille si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bastia do Marseille.