Trajekt z Bastia do Savona

  • Trajekt z Bastia do Savona
    Trajekt z Bastia do Savona

Trajekt z Bastia do Savona s AFerry.

  • 7 přechodů týdně
    4 hod 30 min
    Hledat

Linka Bastia Savona spojuje Korsika s Itálie, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Bastia do Savona, ale ukážeme vám také ceny za Bastia do Janov, Bastia do Livorno a Porto Vecchio do Piombino abychom vám pomohli dostat se z Korsika do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Bastia do Savona, je 238 .

Rezervujte si trajekt z Bastia do Savona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bastia do Savona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bastia do Savona.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bastia do Savona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bastia do Savona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bastia do Savona.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy