Trajekt z Bastia do Savona

Mapa

Obnovit nabídku

  • 4 přechodů týdně
    6 hod 15 min
    Získat cenu

Linka Bastia Savona spojuje Korsika s Itálie, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Bastia do Savona, ale ukážeme vám také ceny za Bastia do Janov, Bastia do Livorno a Porto Vecchio do Piombino abychom vám pomohli dostat se z Korsika do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Bastia do Savona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bastia do Savona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bastia do Savona.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bastia do Savona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bastia do Savona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bastia do Savona.

Alternativní Trasy