Trajekt z Belfast do Cairnryan

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 5ové přechody denně
    2 hod 22 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Belfast Cairnryan spojuje Severní Irsko s Skotsko, provozovány společností Stena Line. Porovnáváme ceny a časy pro Belfast do Cairnryan, ale ukážeme vám také ceny za Belfast do Liverpool Birkenhead a Larne do Cairnryan abychom vám pomohli dostat se z Severní Irsko do Skotsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Belfast do Cairnryan s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Belfast do Cairnryan, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Belfast do Cairnryan.

Levné ceny Belfast do Cairnryan

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Belfast do Cairnryan pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Belfast do Cairnryan si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Belfast do Cairnryan.