Trajekt Belfast

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Belfast Trasy

Rezervujte si trajekt do Belfast s AFerry. Trajekty do Belfast, v Severní Irsko, jsou k dispozici od Anglie, Ostrov Man a Skotsko. Můžete si vzít trajekt do Belfast z Birkenhead, Cairnryan a Douglas.

Belfast Trajektové společnosti

Trajekty do / z Belfast jsou provozovány společností Isle of Man Steam Packet a Stena Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Belfast, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Belfast, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Belfast trajekty s Isle of Man Steam Packet a Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Belfast bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Belfast s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Belfast, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Belfast.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Cairnryan - Belfast
(Stena Line)
€169
  • Rezervováno: Saturday, June 27, 2020
  • Cesta: Sunday, August 9, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 1
Liverpool Birkenhead - Belfast
(Stena Line)
€199
  • Rezervováno: Saturday, July 4, 2020
  • Cesta: Wednesday, August 5, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 1

Akční nabídky

  • Přístav Belfast
  • Přístav Belfast
  • Přístav Belfast

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Belfast pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Belfast si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Belfaston

Belfast Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Company Terminal, Albert Quay, Belfast., BT3 9SS, Northern Ireland

Stena Line

Victoria Terminal 2, West Bank Road, Belfast, BT3 9JL, Northern Ireland