Trajekt z Benátky do Igoumenitsa

 • Trajekt z Benátky do Igoumenitsa
  Trajekt z Benátky do Igoumenitsa

Trajekt z Benátky do Igoumenitsa s AFerry.

 • 2 přechodů týdně
  25 hod 30 min
  Hledat
 • 2 přechodů týdně
  26 hod 30 min
  Hledat

Linka Benátky Igoumenitsa spojuje Itálie s Recko, provozovány společností ANEK Superfast a Minoan Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Benátky do Igoumenitsa, ale ukážeme vám také ceny za Benátky do Patras abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Recko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Benátky do Igoumenitsa, je 433 , Minoan Lines.

Rezervujte si trajekt z Benátky do Igoumenitsa s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Benátky do Igoumenitsa, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Benátky do Igoumenitsa.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Benátky do Igoumenitsa pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Benátky do Igoumenitsa si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Benátky do Igoumenitsa.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy