Trajekt z Benátky do Igoumenitsa

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 2 přechodů týdně
    26 hod 30 min
    Získat cenu
  • 2 přechodů týdně
    25 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Benátky Igoumenitsa spojuje Itálie s Recko, provozovány společností ANEK Superfast a Minoan Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Benátky do Igoumenitsa, ale ukážeme vám také ceny za Benátky do Patras abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Recko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Benátky do Igoumenitsa s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Benátky do Igoumenitsa, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Benátky do Igoumenitsa.

Levné ceny Benátky do Igoumenitsa

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Benátky do Igoumenitsa pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Benátky do Igoumenitsa si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Benátky do Igoumenitsa.