Beppu Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Beppu Trasy

Rezervujte si trajekt do Beppu s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Beppu do Osaka.

Beppu Trajektové společnosti

Trajekty do / z Beppu jsou provozovány společností Sunflower Ferry. Když hledáte trajekt do Beppu, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Beppu trajekty s Sunflower Ferry jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Beppu bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Beppu s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Beppu, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Beppu.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Osaka - Beppu
(Sunflower Ferry)
€106
  • Rezervováno: Friday, July 3, 2020
  • Cesta: Thursday, August 6, 2020 (Jeden směr)
  • 1 Dospělí (Pěší cestující)

Akční nabídky

  • Beppu Trajekty
  • Beppu Trajekty
  • Beppu Trajekty

Beppu Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Sunflower Ferry

9-1 Shiomi-cho, Beppu City, Oita Prefecture, Japan