Trajekt Bergen

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Bergen Trasy

Rezervujte si trajekt do Bergen s AFerry. Trajekty do Bergen, v Norsko, jsou k dispozici od Dánsko. Můžete si vzít trajekt do Bergen z Hirtshals.

Bergen Trajektové společnosti

Trajekty do / z Bergen jsou provozovány společností Fjord Line. Když hledáte trajekt do Bergen, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Bergen trajekty s Fjord Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Bergen bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Bergen s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Bergen, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Bergen.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Hirtshals - Bergen
(Fjord Line)
€243
  • Rezervováno: Thursday, June 25, 2020
  • Cesta: Tuesday, July 21, 2020 (Jeden směr)
  • 2 Dospělí (Pěší cestující)

Akční nabídky

  • Přístav Bergen
  • Přístav Bergen
  • Přístav Bergen

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Bergen pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Bergen si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Bergenon

Bergen Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Fjord Line

Nøstegaten 30, 5010 Bergen,Hurtigruteterminalen, Norway