Trajekt z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura

Mapa

Obnovit nabídku

  • 3ové přechody denně
    50 min

Linka Bonifacio Santa Teresa di Gallura spojuje Korsika s Sardinie, provozovány společností Moby Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Bonifacio do Santa Teresa di Gallura, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Korsika do Sardinie v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Ajaccio do Porto Torres
  • Porto Vecchio do Golfo Aranci
  • Porto Vecchio do Porto Torres
  • Propriano do Porto Torres

Rezervujte si trajekt z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura.