Trajekt z Brindisi do Igoumenitsa

Mapa

Obnovit nabídku

  • občasné přejezdy
    2 hod 56 min
  • 1ové přechody denně
    7 hod 29 min

Alternativní Trasy

Linka Brindisi Igoumenitsa spojuje Itálie s Recko, provozovány společností European Seaways a Grimaldi Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Brindisi do Igoumenitsa, ale ukážeme vám také ceny za Bari do Igoumenitsa, Bari do Patras a Brindisi do Patras abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Recko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Brindisi do Igoumenitsa s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Brindisi do Igoumenitsa, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Brindisi do Igoumenitsa.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Brindisi do Igoumenitsa pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Brindisi do Igoumenitsa si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Brindisi do Igoumenitsa.