Buenos Aires Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Buenos Aires s AFerry. Trajekty do Buenos Aires, v Argentina, jsou k dispozici od Uruguay,. Můžete si vzít trajekt do Buenos Aires z Colonia, Montevideo a Punta del Este.

Buenos Aires Trajektové společnosti

Trajekty do / z Buenos Aires jsou provozovány společností Colonia Express. Když hledáte trajekt do Buenos Aires, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Buenos Aires trajekty s Colonia Express jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Buenos Aires bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Buenos Aires s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Buenos Aires, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Buenos Aires.

  • Buenos Aires Trajekty
  • Buenos Aires Trajekty
  • Buenos Aires Trajekty

Buenos Aires Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Colonia Express

Puerto de Buenos Aires, Av. Don Pedro de Mendoza 330, Darsena Sur - Ribera Oeste (South Basin - West Bank), Av. Don Pedro de Mendoza 330, Argentina