Trajekt z Cagliari do Civitavecchia

Mapa

Obnovit nabídku

  • 5 přechodů týdně
    11 hod
    Získat cenu

Linka Cagliari Civitavecchia spojuje Sardinie s Itálie, provozovány společností Tirrenia di Navigazione. Porovnáváme ceny a časy pro Cagliari do Civitavecchia, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Sardinie do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Arbatax do Civitavecchia
  • Cagliari do Neapol
  • Olbia do Civitavecchia
  • Porto Torres do Civitavecchia

Rezervujte si trajekt z Cagliari do Civitavecchia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Cagliari do Civitavecchia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Cagliari do Civitavecchia.

Levné ceny Cagliari do Civitavecchia

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Cagliari do Civitavecchia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Cagliari do Civitavecchia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Cagliari do Civitavecchia.

Alternativní Trasy