Trajekt Cagliari

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Cagliari Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Cagliari s AFerry. Trajekty do Cagliari, v Sardinie, jsou k dispozici od Itálie a Sicílie. Můžete si vzít trajekt do Cagliari z Civitavecchia, Neapol a Palermo.

Cagliari Trajektové společnosti

Trajekty do / z Cagliari jsou provozovány společností Tirrenia di Navigazione. Když hledáte trajekt do Cagliari, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Cagliari trajekty s Tirrenia di Navigazione jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Cagliari bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Cagliari s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Cagliari, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Cagliari.
  • Přístav Cagliari
  • Přístav Cagliari
  • Přístav Cagliari

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Cagliari pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Cagliari si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Cagliarion

Cagliari Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Gruppo Grendi

Loc. Porto Canale, Viale Pula, 09100 Cagliari, Sardinia, Italy

Tirrenia di Navigazione

Molo Sanità Stazione Marittima, Porto di Cagliari, 09125 Cagliari, Sardinia, Italy