Trajekt z Calais do Dover

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 20ové přechody denně
    1 hod 30 min
    Získat cenu
  • 12ové přechody denně
    1 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Calais Dover spojuje Francie s Anglie, provozovány společností DFDS a P&O Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Calais do Dover, ale ukážeme vám také ceny za Calais do Folkestone a Dunkirk do Dover abychom vám pomohli dostat se z Francie do Anglie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Calais do Dover s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Calais do Dover, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Calais do Dover.

Levné ceny Calais do Dover

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Calais do Dover pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Calais do Dover si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Calais do Dover.