Capraia Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Capraia Trasy

Rezervujte si trajekt do Capraia s AFerry. Domácí služby v oblasti Itálie jsou k dispozici od Capraia do Livorno.

Capraia Trajektové společnosti

Trajekty do / z Capraia jsou provozovány společností Toremar. Když hledáte trajekt do Capraia, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Capraia trajekty s Toremar jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Capraia bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Capraia s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Capraia, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Capraia.

Akční nabídky

  • Capraia Trajekty
  • Capraia Trajekty
  • Capraia Trajekty

Capraia Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Toremar

Via Assunzione, 44 57032, Porto LI, Italy