Trajekt Casamicciola

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Casamicciola Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Casamicciola s AFerry. Domácí služby v oblasti Itálie jsou k dispozici od Casamicciola do Neapol Molo Beverello, Pozzuoli a Procida.

Casamicciola Trajektové společnosti

Trajekty do / z Casamicciola jsou provozovány společností Medmar a SNAV. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Casamicciola, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Casamicciola, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Casamicciola trajekty s Medmar a SNAV jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Casamicciola bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Casamicciola s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Casamicciola, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Casamicciola.
  • Přístav Casamicciola
  • Přístav Casamicciola
  • Přístav Casamicciola

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Casamicciola pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Casamicciola si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Casamicciolaon

Casamicciola Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Medmar

Piazza Marina 1, 80074 Casamicciola Terme, Ischia

SNAV

Piazza Marina 1, 80074 Casamicciola Terme, Ischia