Trajekt z Catania do Valletta

Mapa

Obnovit nabídku

  • 4 přechodů týdně
    4 hod 15 min
    Získat cenu
  • občasné přejezdy
    7 hod 15 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Catania Valletta spojuje Sicílie s Malta, provozovány společností Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione a Virtu Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Catania do Valletta, ale ukážeme vám také ceny za Pozzallo do Valletta abychom vám pomohli dostat se z Sicílie do Malta v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Catania do Valletta s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Catania do Valletta, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Catania do Valletta.

Levné ceny Catania do Valletta

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Catania do Valletta pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Catania do Valletta si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Catania do Valletta.