Trajekt Catania

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Catania Trasy

Rezervujte si trajekt do Catania s AFerry. Trajekty do Catania, v Sicílie, jsou k dispozici od Itálie a Malta. Můžete si vzít trajekt do Catania z Malta, Neapol a Salerno.

Catania Trajektové společnosti

Trajekty do / z Catania jsou provozovány společností 4 trajektové společnosti:

  • Grimaldi Lines
  • Tirrenia di Navigazione
  • TTT Lines
  • Virtu Ferries

Vzhledem k tomu, že společnosti 4 trajekty provozují a provozují služby Catania, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Catania, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Trajekty s Grimaldi Lines a dalšími společnostmi působícími do az Catania jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Catania bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Catania s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Catania, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Catania.

Akční nabídky

  • Přístav Catania
  • Přístav Catania
  • Přístav Catania

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Catania pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Catania si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Cataniaon

Catania Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Tirrenia di Navigazione

Molo Crispi Banchina 8 ED. EX. Doganella 95131 Catania, 95131, Italy

TTT Lines

Via Acquicella Porto, 95121 Catania CT, Italy

Virtu Ferries

Virtu Ferries Srl,Complesso Vecchia Dogana (Inside),Porto di Catania, Catania, 95131, Sicily, Italy