Trajekt z Cherbourg do Poole

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 7 přechodů týdně
    4 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Cherbourg Poole spojuje Francie s Anglie, provozovány společností Brittany Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Cherbourg do Poole, ale ukážeme vám také ceny za Cherbourg do Portsmouth abychom vám pomohli dostat se z Francie do Anglie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Cherbourg do Poole s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Cherbourg do Poole, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Cherbourg do Poole.

Levné ceny Cherbourg do Poole

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Cherbourg do Poole pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Cherbourg do Poole si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Cherbourg do Poole.