Trajekt z Ciutadella do Barcelona

Mapa

Obnovit nabídku

Linka Ciutadella Barcelona spojuje Baleáry s Spanelsko, provozovány společností Balearia a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Ciutadella do Barcelona, ale ukážeme vám také ceny za Mahon do Barcelona a Mahon do Valencie abychom vám pomohli dostat se z Baleáry do Spanelsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Ciutadella do Barcelona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Ciutadella do Barcelona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Ciutadella do Barcelona.

Levné ceny Ciutadella do Barcelona

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Ciutadella do Barcelona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Ciutadella do Barcelona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Ciutadella do Barcelona.