Trajekt z Civitavecchia do Arbatax

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 2 přechodů týdně
    9 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Civitavecchia Arbatax spojuje Itálie s Sardinie, provozovány společností Tirrenia di Navigazione. Porovnáváme ceny a časy pro Civitavecchia do Arbatax, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Sardinie v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Civitavecchia do Cagliari
  • Civitavecchia do Olbia
  • Civitavecchia do Porto Torres
  • Neapol do Cagliari

Rezervujte si trajekt z Civitavecchia do Arbatax s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Civitavecchia do Arbatax, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Civitavecchia do Arbatax.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Civitavecchia do Arbatax pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Civitavecchia do Arbatax si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Civitavecchia do Arbatax.