Trajekt z Civitavecchia do Barcelona

Mapa

Obnovit nabídku

  • 6 přechodů týdně
    20 hod
    Získat cenu

Linka Civitavecchia Barcelona spojuje Itálie s Spanelsko, provozovány společností Grimaldi Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Civitavecchia do Barcelona, ale ukážeme vám také ceny za Janov do Barcelona a Savona do Barcelona abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Spanelsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Civitavecchia do Barcelona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Civitavecchia do Barcelona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Civitavecchia do Barcelona.

Levné ceny Civitavecchia do Barcelona

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Civitavecchia do Barcelona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Civitavecchia do Barcelona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Civitavecchia do Barcelona.

Alternativní Trasy