Trajekt z Civitavecchia do Olbia

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 7 přechodů týdně
  7 hod 30 min
  Získat cenu
 • 1ové přechody denně
  5 hod 30 min
  Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Civitavecchia Olbia spojuje Itálie s Sardinie, provozovány společností Grimaldi Lines a Tirrenia di Navigazione. Porovnáváme ceny a časy pro Civitavecchia do Olbia, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Sardinie v nejlepším čase za nejlepší cenu:

 • Civitavecchia do Arbatax
 • Civitavecchia do Cagliari
 • Civitavecchia do Porto Torres
 • Neapol do Cagliari

Rezervujte si trajekt z Civitavecchia do Olbia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Civitavecchia do Olbia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Civitavecchia do Olbia.

Levné ceny Civitavecchia do Olbia

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Civitavecchia do Olbia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Civitavecchia do Olbia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Civitavecchia do Olbia.