Trajekt z Civitavecchia do Porto Torres

Mapa

Obnovit nabídku

  • 2 přechodů týdně
    7 hod 15 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Civitavecchia Porto Torres spojuje Itálie s Sardinie, provozovány společností Grimaldi Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Civitavecchia do Porto Torres, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Sardinie v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Civitavecchia do Arbatax
  • Civitavecchia do Cagliari
  • Civitavecchia do Olbia
  • Neapol do Cagliari

Rezervujte si trajekt z Civitavecchia do Porto Torres s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Civitavecchia do Porto Torres, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Civitavecchia do Porto Torres.

Levné ceny Civitavecchia do Porto Torres

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Civitavecchia do Porto Torres pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Civitavecchia do Porto Torres si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Civitavecchia do Porto Torres.