Colonia Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Colonia s AFerry. Trajekty do Colonia, v Uruguay, jsou k dispozici od Argentina,. Můžete si vzít trajekt do Colonia z Buenos Aires.

Colonia Trajektové společnosti

Trajekty do / z Colonia jsou provozovány společností Colonia Express. Když hledáte trajekt do Colonia, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Colonia trajekty s Colonia Express jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Colonia bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Colonia s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Colonia, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Colonia.

Akční nabídky

  • Colonia Trajekty
  • Colonia Trajekty
  • Colonia Trajekty

Colonia Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Colonia Express

Puerto de Colonia: Avda. Roosevelt y Rivera - Colonia del Sacramento, , Uruguay