Trajekt Copenhagen

Mapa

Obnovit nabídku

Rezervujte si trajekt do Kodaň s AFerry. Trajekty do Kodaň, v Dánsko, jsou k dispozici od Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Kodaň z Malmö a Oslo.

Kodaň Trajektové společnosti

Trajekty do / z Kodaň jsou provozovány společností DFDS a Oresundbron. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Kodaň, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Kodaň, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Kodaň trajekty s DFDS a Oresundbron jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Kodaň bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Copenhagen s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Copenhagen, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Copenhagen.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Oslo - Copenhagen
(DFDS Seaways)
€162.28
  • Rezervováno: Thursday, September 12, 2019
  • Cesta: Sunday, August 9, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2

Kodaň Trasy

Akční nabídky

  • Přístav Copenhagen
  • Přístav Copenhagen
  • Přístav Copenhagen

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Copenhagen pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Copenhagen si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Copenhagenon

Kodaň Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

DFDS

Dampfærgevej 30, 2100, Kobenhavn O, Denmark