Trajekt Cork

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Cork Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Cork s AFerry. Trajekty do Cork, v Irsko, jsou k dispozici od Francie a Spanelsko. Můžete si vzít trajekt do Cork z Roscoff a Santander.

Cork Trajektové společnosti

Trajekty do / z Cork jsou provozovány společností Brittany Ferries. Když hledáte trajekt do Cork, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Cork trajekty s Brittany Ferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Cork bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Cork s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Cork, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Cork.
  • Přístav Cork
  • Přístav Cork
  • Přístav Cork

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Cork pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Cork si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Corkon

Cork Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Brittany Ferries

Ringaskiddy Terminal, Ringaskiddy, County Cork, Republic of Ireland

Fastnet Line

Ringaskiddy Terminal, Ringaskiddy, County Cork, Republic of Ireland