DFDS LISCO trajektem

DFDS LISCO
Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

DFDS LISCO trajektem - přehled Rezervujte si trajekt společnosti DFDS LISCO trajektem snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti DFDS LISCO trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti DFDS LISCO trajektem.

Přehled

Informace o odbavení

Odbavení cestujících a vozidel začíná 3 hodiny před plánovaným odjezdem trajektu a končí 1,5 hodiny před plánovaným odjezdem trajektu. Cestujícím přijíždějícím po uvedených časech odbavení nemusí být umožněn přístup na loď. Cestující by měl mít všechny dokumenty (pas, víza, doklady o půjčení) požadované zemí příjezdu a pravidly přístavů navštívených během cestování na trajektu. Zástupci DFDS LISCO mají právo nahlížet do těchto dokumentů před přijetím cestujících na palubu.

Trasy:
6
Nejkratší přechod:
Kapellskar - Paldiski
9 hod
Nejoblíbenější trasa:
Kiel - Klaipeda
Nejlevnější:
Kiel - Klaipeda
€75*
*Cena na základě:
  • Pěší cestující x 1
  • Rezervováno: Wednesday, March 25, 2020
  • Cesta: Thursday, April 9, 2020

DFDS LISCO Trasy

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Kiel - Klaipeda
(DFDS LISCO)
€75
  • Rezervováno: Wednesday, March 25, 2020
  • Cesta: Thursday, April 9, 2020 (Jeden směr)
  • 1 Dospělí (Pěší cestující)

Akční nabídky

  • DFDS LISCO trajektem trajekty s AFerry.cz
  • DFDS LISCO trajektem trajekty s AFerry.cz


Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech trajektů společnosti DFDS LISCO trajektem pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt společnosti DFDS LISCO trajektem si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na ''hledat'' nebo ''Ukázat cenu'' a ještě dnes si rezervujte trajekt společn

Video

DFDS LISCO YouTube Video