DFDS LISCO trajektem

Mapa
 • DFDS LISCO trajektem
  DFDS LISCO trajektem

Obnovit nabídku

DFDS LISCO trajektem trajekty s AFerry.cz

DFDS LISCO trajektem - přehled Rezervujte si trajekt společnosti DFDS LISCO trajektem snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti DFDS LISCO trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti DFDS LISCO trajektem.

DFDS LISCO TrasyJak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech trajektů společnosti DFDS LISCO trajektem pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt společnosti DFDS LISCO trajektem si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na ''hledat'' nebo ''Ukázat cenu'' a ještě dnes si rezervujte trajekt společn

Informace o odbavení

Odbavení cestujících a vozidel začíná 3 hodiny před plánovaným odjezdem trajektu a končí 1,5 hodiny před plánovaným odjezdem trajektu. Cestujícím přijíždějícím po uvedených časech odbavení nemusí být umožněn přístup na loď. Cestující by měl mít všechny dokumenty (pas, víza, doklady o půjčení) požadované zemí příjezdu a pravidly přístavů navštívených během cestování na trajektu. Zástupci DFDS LISCO mají právo nahlížet do těchto dokumentů před přijetím cestujících na palubu.

DFDS LISCO Přístavy

Estonsko

 • Paldiski

  Port Address: Northern Port of Paldiski
  Peetri 11, 768 05 Paldiski
  Estonia

  Přístav Paldiski

Svédsko

Litva

 • Klaipeda

  Port Address: Central Klaipeda Terminal (CKT), Baltijos ave.40
  LT-93239 Klaipeda
  Lithuania

  Přístav Klaipeda

Německo

Video

DFDS LISCO YouTube Video