Trajekt z Dublin do Holyhead

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 5ové přechody denně
    2 hod 15 min
    Získat cenu
  • 4ové přechody denně
    2 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Dublin Holyhead spojuje Irsko s Wales, provozovány společností Irish Ferries a Stena Line. Porovnáváme ceny a časy pro Dublin do Holyhead, ale ukážeme vám také ceny za Dublin do Liverpool abychom vám pomohli dostat se z Irsko do Wales v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Dublin do Holyhead s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Dublin do Holyhead, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Dublin do Holyhead.

Levné ceny Dublin do Holyhead

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Dublin do Holyhead pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Dublin do Holyhead si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Dublin do Holyhead.