Trajekt z Durres do Ancona

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 4 přechodů týdně
  17 hod
  Získat cenu

Alternativní Trasy

 • 1ové přechody denně
  8 hod 45 min
  Získat cenu
 • Saranda - Bari
  2 přechodů týdně
  11 hod
  Získat cenu

Linka Durres Ancona spojuje Albánie s Itálie, provozovány společností Adria Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Durres do Ancona, ale ukážeme vám také ceny za Durres do Bari, Saranda do Brindisi a Vlore do Brindisi abychom vám pomohli dostat se z Albánie do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Durres do Ancona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Durres do Ancona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Durres do Ancona.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Durres do Ancona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Durres do Ancona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Durres do Ancona.