Trajekt z Durres do Bari

Mapa

Obnovit nabídku

  • 7 přechodů týdně
    9 hod
  • 7 přechodů týdně
    10 hod
  • 6 přechodů týdně
    10 hod

Alternativní Trasy

Linka Durres Bari spojuje Albánie s Itálie, provozovány společností Adria Ferries, Grandi Navi Veloci a Ventouris Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Durres do Bari, ale ukážeme vám také ceny za Durres do Ancona, Saranda do Brindisi a Vlore do Brindisi abychom vám pomohli dostat se z Albánie do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Durres do Bari s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Durres do Bari, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Durres do Bari.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Durres do Bari pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Durres do Bari si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Durres do Bari.