Trajekt z Durres do Bari

 • Trajekt z Durres do Bari
  Trajekt z Durres do Bari

Trajekt z Durres do Bari s AFerry.

 • 7 přechodů týdně
  9 hod
  Hledat
 • 7 přechodů týdně
  9 hod
  Hledat
 • 7 přechodů týdně
  9 hod
  Hledat

Linka Durres Bari spojuje Albánie s Itálie, provozovány společností Adria Ferries, Grandi Navi Veloci a Ventouris Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Durres do Bari, ale ukážeme vám také ceny za Durres do Ancona, Saranda do Brindisi a Vlore do Brindisi abychom vám pomohli dostat se z Albánie do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Durres do Bari, je 323 , Grandi Navi Veloci.

Rezervujte si trajekt z Durres do Bari s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Durres do Bari, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Durres do Bari.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Durres do Bari pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Durres do Bari si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Durres do Bari.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy