Trajekt Fishbourne

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Fishbourne Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Fishbourne s AFerry. Trajekty do Fishbourne, v Ostrov Wight, jsou k dispozici od Anglie. Můžete si vzít trajekt do Fishbourne z Portsmouth.

Fishbourne Trajektové společnosti

Trajekty do / z Fishbourne jsou provozovány společností Wightlink. Když hledáte trajekt do Fishbourne, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Fishbourne trajekty s Wightlink jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Fishbourne bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Fishbourne s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Fishbourne, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Fishbourne.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Portsmouth - Fishbourne
(Wightlink)
€171
  • Rezervováno: Thursday, October 22, 2020
  • Cesta: Monday, October 26, 2020 - Friday, October 30, 2020
  • Auto + 2
  • Přístav Fishbourne
  • Přístav Fishbourne
  • Přístav Fishbourne

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Fishbourne pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Fishbourne si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Fishbourneon

Fishbourne Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Wightlink

Fishbourne Lane, Ryde, Isle of Wight, PO33 4EU, United Kingdom