Trajekt Fishguard

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Fishguard Trasy

Rezervujte si trajekt do Fishguard s AFerry. Trajekty do Fishguard, v Wales, jsou k dispozici od Irsko. Můžete si vzít trajekt do Fishguard z Rosslare.

Fishguard Trajektové společnosti

Trajekty do / z Fishguard jsou provozovány společností Stena Line. Když hledáte trajekt do Fishguard, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Fishguard trajekty s Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Fishguard bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Fishguard s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Fishguard, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Fishguard.

Akční nabídky

  • Přístav Fishguard
  • Přístav Fishguard
  • Přístav Fishguard

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Fishguard pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Fishguard si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Fishguardon

Fishguard Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Stena Line

Fishguard Harbour, Goodwick, Pembrokeshire, SA64 0BU, United Kingdom