Fjord Line Ferries trajektem

Mapa
 • Fjord Line Ferries trajektem
  Fjord Line Ferries trajektem

Obnovit nabídku

Fjord Line Ferries trajektem trajekty s AFerry.cz

Rezervujte si trajekt společnosti Fjord Line Ferries trajektem snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti Fjord Line Ferries trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti Fjord Line Ferries trajektem.

Fjord Line Ferries Trasy

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech trajektů společnosti Fjord Line Ferries trajektem pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt společnosti Fjord Line Ferries trajektem si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na ''hledat'' nebo ''Ukázat cenu'' a ještě dnes si rezervujte trajekt společn

Informace o odbavení

Bergen/Stavanger/Langesund - Hirtshals: Cestující odlétající z Bergenu nebo Stavangeru se musí odbavit nejméně 60 minut před odletem. Cestující odlétající z Hitshals se musí odbavit nejméně 90 minut před odjezdem. Odbavení se zavírá 20 minut před odjezdem. Kristiansand - Hirtshals : Cestující se musí odbavit alespoň 60 minut před odjezdem. Odbavení se zavírá 20 minut před odjezdem. Společnost Fjord Line si vyhrazuje právo odmítnout cestující přicházející na odbavovací přepážku po zadaném konečném termínu odbavení. Společnost Fjord Linre neposkytuje službu náhrady zaplacených jízdenek pro cestující, které nejsou v souladu se zadanými časy odbavení.

Fjord Line Ferries Přístavy

Norsko

Dánsko

 • Hirtshals

  Port Address: Nordsoterminalen, Containerkajen 4, Hirtshals
  9850
  Denmark

  Přístav Hirtshals

Svédsko

Video

Fjord Line Ferries YouTube Video